Popular Children (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ
