Popular Children (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Links
ro: Legături

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Teasers
ro: Versiuni scurte(rezumate)

en: Block name
ro: Numele blocului

en: No caching
ro: Fără caching

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Machine name:
ro: Nume mașină:
