Popular Children (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Links
te: లంకెలు

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: One month
te: ఒక నెల
