Popup (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Title
bs: Naslov

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Image
bs: Slika

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Menu
bs: Meni

en: Text
bs: Tekst

en: Node
bs: Nod

en: Block
bs: Blok

en: Inline
bs: U liniji

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Width
bs: Širina

en: Arguments
bs: Argumenti
