Popup (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: View
el: Προβολή

en: Format
el: Μορφή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Menu
el: Μενού

en: Text
el: Κείμενο

en: Node
el: Κόμβος

en: Block
el: Μπλοκ

en: CSS class
el: Κλάση CSS

en: Module
el: Μονάδα

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Width
el: Πλάτος

en: OR
el: Ή

en: here
el: εδώ

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Position
el: Θέση

en: Formats
el: Μορφοποιήσεις

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Menus
el: Μενού

en: Form
el: Φόρμα

en: Expand
el: Επέκταση

en: Loading
el: Φόρτωση

en: Effect
el: Εφέ

en: Display format
el: Εμφάνιση τύπου αποθήκευσης

en: All fields
el: Όλα τα πεδία

en: Styles
el: Στυλ

en: Show links
el: Προβολή συνδέσμων
