Popup (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: Display
gl: Visualización

en: Menu
gl: Menú

en: Text
gl: Texto

en: Node
gl: Nodo

en: Block
gl: Bloque

en: CSS class
gl: Clase CSS

en: Module
gl: Módulo

en: Inline
gl: En liña

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Nodes
gl: Nodos

en: Width
gl: Ancho

en: OR
gl: OU

en: here
gl: aquí

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Position
gl: Posición

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: Formats
gl: Formatos

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Menus
gl: Menús

en: Form
gl: Formulario

en: Expand
gl: Despregar

en: Loading
gl: Cargando

en: Activate
gl: Activar

en: Popup
gl: Emerxente

en: Effect
gl: Efecto

en: Display format
gl: Formato de presentación

en: Styles
gl: Estilos

en: Show links
gl: Amosar ligazóns
