Popup (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Link
gu: કડી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Text
gu: લખાણ

en: Node
gu: નોડ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: OR
gu: અથવા

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ

en: Effect
gu: અસર

en: Show links
gu: કડીઓ બતાવો
