Popup (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Display
lt: Rodymas

en: Menu
lt: Meniu

en: Text
lt: Tekstas

en: Node
lt: Mazgas

en: Block
lt: Blokas

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Module
lt: Modulis

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Width
lt: Plotis

en: here
lt: čia

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Position
lt: Pozicija

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Formats
lt: Formatai

en: Menus
lt: Meniu

en: Form
lt: Forma

en: Expand
lt: Išplėsti

en: Loading
lt: Kraunama

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Effect
lt: Efektas

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Show links
lt: Rodyti nuorodas
