Popup (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Insert
lv: Ievietot

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: Display
lv: Ekrāns

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Text
lv: Teksts

en: Node
lv: Mezgls

en: Block
lv: Bloks

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Module
lv: Modulis

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Width
lv: Platums

en: OR
lv: VAI

en: here
lv: šeit

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Position
lv: Pozīcija

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: Formats
lv: Formāti

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Form
lv: Forma

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Effect
lv: Effekts

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: All fields
lv: Visi lauki

en: Styles
lv: Stili

en: Show links
lv: Rādīt saites
