Popup (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Insert
sk: Vložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Display
sk: Zobraziť

en: Node
sk: Uzol

en: CSS ID
sk: ID CSS

en: Block
sk: Blok

en: CSS class
sk: CSS trieda

en: Module
sk: Modul

en: Inline
sk: V riadku

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Nodes
sk: Uzly

en: Effects
sk: Efekty

en: Width
sk: Šírka

en: OR
sk: ALEBO

en: here
sk: tu

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Position
sk: Pozícia

en: Node title
sk: Nadpis

en: Formats
sk: Formáty

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: No style
sk: Žiaden štýl

en: Menus
sk: Menu

en: Form
sk: Formulár

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Behavior
sk: Správanie

en: Effect
sk: Efekt

en: All fields
sk: Všetky polia

en: Styles
sk: Štýly
