Popup (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (32 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Display
sl: Prikaz

en: Menu
sl: Meni

en: Text
sl: Besedilo

en: Node
sl: Vozlišče

en: Block
sl: Blok

en: Inline
sl: V vrstici

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Width
sl: Širina

en: Position
sl: Položaj

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Menus
sl: Meniji

en: Expand
sl: Razširi

en: Loading
sl: Nalagam

en: Effect
sl: Učinek
