Popup (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Node
af: Mode

en: Block
af: Blok

en: Global settings
af: Globale-instellings
