Popup (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Suffix
ca: Sufix

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Yes
ca: Sí

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Node ID
ca: ID del node

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Insert
ca: Insereix

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Visualització

en: Menu
ca: Menú

en: CSS ID
ca: ID de CSS

en: Block
ca: Bloc

en: CSS class
ca: Classe CSS

en: Module
ca: Mòdul

en: Inline
ca: En línia

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Width
ca: Amplada

en: OR
ca: O

en: here
ca: aquí

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Position
ca: Posició

en: Node title
ca: Títol del node

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Selection
ca: Selecció

en: No style
ca: Sense estil

en: Menus
ca: Menús

en: Form
ca: Formulari

en: Expand
ca: Expandeix

en: Loading
ca: Carregant

en: Activate
ca: Activat

en: Popup
ca: Emergent

en: Effect
ca: Efecte

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Styles
ca: Estils

en: Show links
ca: Mostra els enllaços
