Popup (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Menu
eo: Menuo

en: Text
eo: Teksto

en: Node
eo: Nodo

en: Block
eo: Bloko

en: PHP
eo: PHA

en: Inline
eo: en linio

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Position
eo: Loko

en: Menus
eo: Menuoj
