Popup (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Node
hy: Նոդ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Loading
hy: Բեռնում

en: Show links
hy: Ցուցադրել հղումները
