Popup (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Text
ka: ტექსტი

en: Block
ka: ბლოკი

en: CSS class
ka: CSS კლასი

en: Module
ka: მოდული

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Width
ka: სიგანე

en: OR
ka: ან

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Position
ka: პოციზია

en: Formats
ka: ფორმატები

en: Loading
ka: იტვირთება

en: Effect
ka: ეფექტი
