Popup (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Block
km: ប្លុក

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Width
km: ទទឹង

en: Formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Expand
km: ពង្រីក

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: Effect
km: បែប​ផែន
