Popup (7.x-1.1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ
