Popup (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Title
mg: Lohateny

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Node
mg: Fehy
