Popup (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Menu
ne: मेनु

en: Text
ne: अक्षर

en: Node
ne: नोड

en: Block
ne: ब्लक

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Width
ne: चौडाई

en: OR
ne: या

en: Menus
ne: मेनु

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...

en: Show links
ne: लिंक देखाउनुहोस
