Popup (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Format
ps: بڼه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Text
ps: متن

en: Block
ps: غونډ

en: Inline
ps: ننليكى

en: Width
ps: پلنوالى

en: OR
ps: او

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Position
ps: ځاى

en: Formats
ps: بڼې

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Styles
ps: ډولونه

en: Show links
ps: تړوني ښوول
