Popup (7.x-1.1) - en to rw translation catalogue (6 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: here
rw: Hano
