Popup (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Menu
sq: Menuja

en: Node
sq: Nyjë

en: Block
sq: Bllokuar

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Menus
sq: Menutë

en: Expand
sq: Shpalos
