Popup (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Title
th: หัวข้อ

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Type
th: ประเภท

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Link
th: ลิงค์

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Format
th: รูปแบบ

en: Display
th: แสดงผล

en: Menu
th: เมนู

en: Text
th: ข้อความ

en: CSS class
th: คลาส CSS

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Width
th: ความกว้าง

en: OR
th: หรือ

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Menus
th: เมนู

en: Display format
th: รูปแบบการแสดง

en: Styles
th: ลักษณะ
