Popup (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: Display
ast: Pantalla

en: Menu
ast: Menú

en: Text
ast: Testu

en: Node
ast: Noyu

en: Block
ast: Bloque

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Nodes
ast: Noyos

en: Width
ast: Anchu

en: Formats
ast: Formatos
