Popup (7.x-1.2) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Title
br: Titl

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Text
br: Testenn

en: Node
br: Skoulm
