Popup (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Insert
cs: Vložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Format
cs: Formát

en: Display
cs: Zobrazit

en: Node
cs: Uzly

en: Block
cs: Blok

en: CSS class
cs: CSS třída

en: Module
cs: Modul

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Nodes
cs: Uzly

en: Effects
cs: Efekty

en: Width
cs: Šířka

en: here
cs: zde

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Position
cs: Pozice

en: Formats
cs: Formáty

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Menus
cs: Menu

en: Form
cs: Formulář

en: Expand
cs: Rozbalit

en: Loading
cs: Načítání

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Effect
cs: Efekt

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: All fields
cs: Všechna pole

en: Styles
cs: Styly

en: Show links
cs: Zobrazit odkazy
