Popup (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (27 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Title
cy: Pennawd

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Default
cy: Diofyn

en: Insert
cy: Mewnosod

en: View
cy: Gweld

en: Format
cy: Fformat

en: Display
cy: Dangos

en: Menu
cy: Dewislen

en: Text
cy: Testun

en: Node
cy: Nod

en: Block
cy: Bloc

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Width
cy: Lled

en: OR
cy: NEU

en: Arguments
cy: Argiau

en: Position
cy: Lleoliad

en: Menus
cy: Dewislenni

en: Effect
cy: Effaith
