Popup (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Title
ku: ناونیشان

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: Menu
ku: پێڕست

en: Text
ku: دەق

en: Node
ku: گرێ

en: Block
ku: بلۆک

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Width
ku: پانی

en: Formats
ku: فۆرماتەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Loading
ku: ئامادەکردن
