Popup (7.x-1.2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Global settings
mk: Глобални поставувања

en: Menus
mk: Менија
