Popup (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Insert
mn: Оруулах

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Display
mn: Харуулах

en: Menu
mn: Цэс

en: Text
mn: Текст

en: Node
mn: Зангилаа

en: Block
mn: Хавтан

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Width
mn: Өргөн

en: Menus
mn: Цэснүүд
