Popup (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Insert
nn: Set inn

en: View
nn: Sjå på

en: Block
nn: Blokk

en: here
nn: her

en: Arguments
nn: Argument

en: Formats
nn: Format

en: Menus
nn: Menyar
