Popup (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Title
os: Сæр

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат
