Popup (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
