Popup (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Image
se: Govva

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: Text
se: Teaksta

en: Position
se: Virgi
