Popup (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Menu
sr: Мени

en: Text
sr: Текст

en: Block
sr: Блок

en: Show links
sr: Прикажи линкове
