Popup (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Menu
ta: பட்டி

en: Node
ta: கணு

en: Block
ta: கட்டம்

en: Menus
ta: பட்டிகள்
