Popup (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Node ID
bg: Номер

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: Display
bg: Дисплей

en: Menu
bg: Меню

en: Text
bg: Текст

en: Node
bg: Материал

en: Block
bg: Блокирай

en: Inline
bg: В една линия

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: here
bg: Тук

en: Menus
bg: Менюта

en: Loading
bg: Зареждане
