Popup (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Menu
bn: মেনু

en: Block
bn: ব্লক

en: Module
bn: মডিউল

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Loading
bn: লোড হচ্ছে
