Popup (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (44 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Title
da: Titel

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Content
da: Indhold

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Image
da: Billede

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Insert
da: Indsæt

en: View
da: Vis

en: Text
da: Tekst

en: Node
da: Indholdselement

en: Block
da: Blok

en: CSS class
da: CSS klasse

en: Module
da: Modul

en: Inline
da: Integreret

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Nodes
da: Indhold

en: Effects
da: Effekter

en: Width
da: Bredde

en: OR
da: ELLER

en: here
da: her

en: Arguments
da: Parametre

en: Position
da: Placering

en: Node title
da: Titel

en: Formats
da: Formater

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: No style
da: Ingen style

en: Menus
da: Menuer

en: Form
da: Formular

en: Expand
da: Udvid

en: Loading
da: Indlæser

en: Activate
da: Aktivér

en: Behavior
da: Opførsel

en: Effect
da: Effekt

en: Display format
da: Visningsformat

en: All fields
da: Alle felter

en: Show links
da: Vis links
