Popup (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Format
eu: Formatua

en: Display
eu: Bistaratu

en: Menu
eu: Menua

en: Text
eu: Testua

en: Node
eu: Nodoa

en: Block
eu: Blokea

en: CSS class
eu: CSS klasea

en: Module
eu: Modulua

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Width
eu: Zabalera

en: OR
eu: EDO

en: here
eu: hemen

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Position
eu: Kokapena

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Formats
eu: Formatuak

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: No style
eu: Estilorik gabe

en: Menus
eu: Menuak

en: Form
eu: Formularioa

en: Expand
eu: Zabaldu

en: Loading
eu: Kargatzen

en: Activate
eu: Aktibatu

en: Effect
eu: Efektua

en: Click
eu: Klik

en: Styles
eu: Estiloak

en: Show links
eu: Estekak ikusi
