Popup (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Block
fil: Tipak

en: Menus
fil: Mga menu
