Popup (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති
