Popup (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Title
ug: تىما

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Text
ug: تېكىست

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: here
ug: بۇ يەر

en: Formats
ug: فورماتلىرى

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ

en: Activate
ug: قوزغىتىش

en: Styles
ug: شەكلى
