Popup (7.x-1.4) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Title
am: ዓርእስት

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Block
am: ጥምር

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: Position
am: ቦታ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: Show links
am: ማገናኛዎቹን አሳይ
