Popup (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Insert
be: Уставіць

en: View
be: Праглядзець

en: Format
be: Фармат

en: Display
be: Паказ

en: Menu
be: Меню

en: Text
be: Тэкст

en: Node
be: Вузел

en: Block
be: Блок

en: Module
be: Модуль

en: Inline
be: Убудаваны

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Width
be: Шырыня

en: OR
be: АЛЬБО

en: Arguments
be: Аргументы

en: Formats
be: Фарматы

en: Menus
be: Меню

en: Form
be: Форма

en: Expand
be: Разгарнуць

en: Loading
be: Загружаецца

en: Popup
be: Выкідны

en: Effect
be: Вынік

en: All fields
be: Усе палi

en: Show links
be: Адлюстроўваць спасылкі
