Popup (7.x-1.4) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Global settings
dz: སྤྱི་ཁྱབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་
