Popup (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (46 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Image
et: Pilt

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Insert
et: Sisesta

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Display
et: Kuva

en: Menu
et: Menüü

en: Text
et: Tekst

en: Node
et: Postitus

en: Block
et: Plokk

en: CSS class
et: CSS klass

en: Module
et: Moodul

en: Inline
et: Samal real

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Nodes
et: Postitused

en: Width
et: Laius

en: OR
et: VÕI

en: here
et: siin

en: Arguments
et: Argumendid

en: Position
et: Asukoht

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Formats
et: Vormingud

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: No style
et: Pole stiile

en: Menus
et: Menüüd

en: Form
et: Vorm

en: Expand
et: Ava

en: Loading
et: Laadimine

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Effect
et: Efekt

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Styles
et: Stiilid

en: Show links
et: Näita linke
