Popup (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (49 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Title
fi: Otsikko

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Format
fi: Muoto

en: Display
fi: Näyttö

en: Menu
fi: Valikko

en: Text
fi: Teksti

en: Block
fi: Lohko

en: CSS class
fi: CSS-luokka

en: Module
fi: Moduuli

en: Inline
fi: Avoin

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Nodes
fi: Solmut

en: Effects
fi: Tehosteet

en: Width
fi: Leveys

en: OR
fi: TAI

en: here
fi: täällä

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Position
fi: Sijoitus

en: Node title
fi: Solmun otsikko

en: Activation
fi: Aktivointi

en: Formats
fi: Muodot

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Selection
fi: Valinta

en: No style
fi: Ei tyyliä

en: Menus
fi: Valikot

en: Form
fi: Kaavake

en: Expand
fi: Laajenna

en: Loading
fi: Ladataan

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus

en: Effect
fi: Efekti

en: Display format
fi: Näyttömuoto

en: All fields
fi: Kaikki kentät

en: Click
fi: Klikkaus

en: Styles
fi: Tyylit

en: Show links
fi: Näytä linkit
