Popup (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (58 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Title
hu: Cím

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Insert
hu: Beszúrás

en: View
hu: Megtekintés

en: Format
hu: Formátum

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Menu
hu: Menü

en: Text
hu: Szöveg

en: Node
hu: Tartalom

en: Block
hu: Blokk

en: CSS class
hu: CSS osztály

en: Module
hu: Modul

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Effects
hu: Hatások

en: Width
hu: Szélesség

en: OR
hu: VAGY

en: here
hu: ide

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: Activation
hu: Aktiválás

en: Formats
hu: Formátumok

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Selection
hu: Kiválasztás

en: No style
hu: Nincs stílus

en: Menus
hu: Menük

en: Form
hu: Űrlap

en: Expand
hu: Kiterjeszt

en: Loading
hu: Betöltés

en: Activate
hu: Bekapcsolás

en: Popup
hu: Felugró

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: Effect
hu: Hatás

en: Hover
hu: Egér az elem felett

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum

en: All fields
hu: Minden mező

en: Click
hu: Kattintás

en: Origin
hu: Kezdőpont

en: Popup settings
hu: Felugró ablak beállítások

en: Positioning
hu: Elhelyezés

en: Styles
hu: Stílusok

en: Show links
hu: Hivatkozások megjelenítése
